Testování HPV u žen

Odběr můžete provést sami naprosto bezbolestně pomocí stěrového tampónu nebo požádáte vašeho gynekologa.

Objednání analýzy HPV je provedete v našem e-shopu: www.e-gene.cz. Na základě objednávky vám bude na vaši e-mailovou adresu zaslána proformafaktura. Cena za analýzu na všech 22 rizikových typů papilomavirů je celkem 1.815 Kč vč. DPH. Po uhrazení proformafaktury převodem z účtu nebo platební kartou vám bude odeslána odběrová soupravanávodem. Odběrová souprava obsahuje odběrovou štětičku a zkumavku. Vzorek odešlete poštou do naší laboratoře, nebo jej po telefonické domluvě předem donesete osobně. Po doručení vašich vzorků k nám do laboratoře, provedeme analýzu do 10 pracovních dní a na váš e-mail vám zašleme zprávu o výsledku pro vašeho lékaře. Tato zpráva v případě pozitivity obsahuje i výčet typů a množství nalezených papilomavirů. Ve zprávě je také uvedena možnost využití očkování proti HPV.

V případě, že si přejete osobní návštěvu, objednejte se telefonicky na tel. +420 731 436 095 nebo +420 542 213 851. Cena za konzultaci je 605 Kč vč. DPH. Konzultace je poskytována k diagnostice a přenosu HPV, nikoliv k léčbě HPV.

U žen, které jsou pozitivní na HPV virus, je vhodné provést analýzu na Chlamydia trachomatis. Ukazuje se, že souběžná infekce HPV virem a chlamydiemi násobně zvyšuje riziko onemocnění rakovinou děložního čípku. Analýzu na Chlamydia trachomatis si lze objednat na našem e-shopu: www.e-gene.cz.

Testování HPV u mužů

Test na papilomaviry se u mužů provádí pouze ze stěrů (z kůže a/nebo sliznic). Analýzu lze doplnit i o moč, takže stěr z močové trubice není třeba provádět. Odběr provedený stěrem dle nejnovějších poznatků je naprosto bezbolestný (bez použití jehel a skalpelů) a přitom zajišťuje 100% validní výsledky. Objednávejte se telefonicky na tel. +420 731 436 095 nebo +420 542 213 851. Cena za konzultaci i analýzu je celkem 2.420 Kč vč. DPH.

Testování HPV z dutiny ústní nebo z análního otvoru (obě pohlaví)

Objednání analýzy HPV provedete v našem e-shopu: www.e-gene.cz. Na základě objednávky vám bude na vaši e-mailovou adresu zaslána proformafaktura a po jejím uhrazení převodem z účtu vám bude odeslána odběrová souprava s návodem. Odběrová souprava obsahuje tampón a stabilizátor, který uchovává virovou DNA při pokojové teplotě minimálně po dobu jednoho týdne. Odběr vzorku si můžete provést sami. V případě, že si odběr nechcete provést sami, můžete se telefonicky objednat do naší laboratoře. Po doručení vašich vzorků k nám do laboratoře, provedeme analýzu do 10 pracovních dní a na váš e-mail vám zašleme zprávu o výsledku pro vašeho lékaře. Tato zpráva v případě pozitivity obsahuje i výčet typů a množství nalezených papilomavirů.

Cena analýzu všech 22 typů rizikových HPV virů je 1.815,- Kč vč. DPH (cena bez konzultace).

V případě, že trpíte močovými infekcemi a uvažujete o komplexním mikrobiologickém vyšetření včetně kultivačního vyšetření a DNA vyšetření na pohlavně přenosné bakteriální infekce, objednejte si telefonicky konzultaci na tel. +420 731 436 095 nebo +420 542 213 851. Více informací získáte také na www.mocoveinfekce.cz.